בייביסיטר, לשקט הנפשי שלך

מאחדים בין בייביסיטר למשפחות חדשות

זה נראה כאילו להורים יש הרבה תירוצים למה לא להזמין בייביסיטר, אבל העובדה היא שלפחות כמה פעמים בשנה, כל הורה צריך בייביסיטר.

נכון, בפעמים הראשונות קשה להשאיר את הילד עם בייביסיטר, וכל הורה היה שם, אבל עד מהרה, הורים מבינים את חשיבות הבייביסיטר לילדים שלהם, לנישואים שלהם ולעצמם. אז בואו נראה רגע מה זה בדיוק בייביסיטר ולמה אתם צריכים אותה.

בייביסיטר הופכת אתכם להורים טובים יותר, אפילו אם כל האינסטינקטים שלכם צועקים נגד

אין הורה בעולם שלא נלחץ מהצורך להתרחק מהילדים ולהשאיר אותם עם זר. אבל לפעמים, כדי להקל את לחץ ההורות, חשוב להתרחק קצת מהבית ומהילדים, פשוט כדי להיות הורים יותר טובים. כשאתם נחים ונרגעים, יש לכם יותר סבלנות לטפל בילדים, וכך גם הם מרגישים בטוחים ואהובים.

חינוך הילדים למערכות יחסים

אתם תמיד תהיו האנשים הכי אהובים על הילדים, אבל החוויה שלהם עם הבייביסיטר מלמדת אותם איך לתקשר עם אחרים, כמיומנות חיים חיונית.

יבוא הזמן שבו לא תמיד תוכלו להיות סביב הילדים, כמו כשהם הולכים לגן, ולכן חשוב שהם יהיו מסוגלים ליצור קשרים בריאים עם מטפלים וילדים אחרים. זה יעזור להם להרגיש בטוחים ולפתח תחושת שייכות כשאתם לא בסביבה.

אתם צריכים לדאוג לעצמכם

קחו שיעורי יוגה, צאו לריצה, או פשוט קחו את הזמן לפתח תחביב שאתם אוהבים. רק בגלל שיש לכם תינוק בבית, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על עצמכם. הילד הוא חלק מסיבי מחייכם, אבל הוא לא צריך להיות כל החיים שלכם.

כדי להיות מאושרים, ולטפל טוב יותר בילדים, אתם צריכים לטפח את הרווחה שלכם, ולהיות העצמי הטוב ביותר שלכם כדי שהילדים יודו לכם.

טפלו במערכת היחסים שלכם

כשיש לכם ילדים, קל להציב אותם לפני הכול, כולל לפני מערכת היחסים שלכם. אבל כל כך חשוב גם לקחת את הזמן על מנת לטפח את הקשר שלכם עם בן או בת הזוג שלכם. כשאתם הורים, אתם צריכים שהתקשורת שלכם תהיה בריאה כדי שהילדים יחוו תחושת יציבות.

השיטה היחידה להשיג מטרה זאת היא לצאת לבלות לבד ולהיפגש גם עם אנשים אחרים, לנהל שיחות אמיתיות, וליהנות מהזוגיות שלכם. התקשורת שלכם לא תוכל להיות בריאה אם אתם מנהלים שיחות של עשר דקות באמצע הלילה.

בייביסיטר מלמדת את הילדים על עצמאות

אתם בטח חושבים לעצמכם: הם אפילו לא בני שנה וחצי, איזה עצמאות? אבל עצמאות היא כישרון חיים חיוני לילדים, וככל שהם ילמדו אותה מוקדם יותר, הם לא יחיו איתכם בגיל שלושים. זה מתחיל כשהם תינוקות, וכשאתם משאירים אותם עם בייביסיטר, הם לומדים שלמרות שאתם לא שם, הם יהיו בסדר, ואתם תחזרו.

אז מספיק עם התירוצים. הזמינו בייביסיטר, גם אם זה רק לשעה כשאתם בבית או רוצים לישון צהריים. זה הצעד הכי טוב שאתם יכולים לעשות למען עצמכם ולילדים שלכם.

יצירת קשר מהירה

דילוג לתוכן