אופר, לשקט הנפשי שלך

מאחדים בין אופר למשפחות חדשות

אופר בחו"ל

משפחות שיוצאות לחו"ל עם הילדים לפחות פעמיים או שלוש פעמים בשנה, יכולות להפיק יתרונות משמעותיים משכירת שירותי אופר שתתלווה אליהם בשהות שלהם בחו"ל.

האופר פוטרת אותם מהדאגה לילדים, וזוהי הזדמנות נהדרת לבלות חופשה ביחד כמשפחה, אך גם כזוג, כשיש מי שדואג לטיפול הצמוד בילדים.

מה זה אופר בחו"ל?

אם אתם יודעים, עמוק בלב, שהיה נחמד אם הייתה איזו אישה נחמדה שמתלווה אליכם לחופשה שלכם בחו"ל, ודואגת להעסיק את הילדים כשאתם מטיילים בעיר, יוצאים למוזיאונים, או מבלים ערב רומנטי, התשובה שלכם היא אופר בחו"ל.

זוהי מטפלת לילדים, כמו נני, אבל לא בדיוק. הטיפול בילדים נמצא בתחום האחריות הכמעט בלעדי של האופר, אבל המשמעות עמוקה הרבה יותר. בצרפתית, פירוש המונח 'אופר' הוא 'תנאים שווים'. כלומר, האופר מתלווה אל בני המשפחה כשווה להם וזוכה לכבוד וליחס של חברה שווה במשפחה.

מאפיינים כלליים

אופר בחו"ל היא מטפלת צמודה, שמעבר לכישורים הבסיסיים כמטפלת, חשוב שיהיו לה כמה כישורים נוספים, כמו למשל:

אנגלית מצוינת. חשוב שהאופר תדע לדבר אנגלית שוטפת, כך שכשהיא יוצאת עם הילדים לפעילויות, או מקבלת שירותים שונים עבורם, היא תדע איך לתקשר בשפה הבינלאומית.

רמת השכלה. ככל שלאופר יש רמת השכלה גבוהה יותר, כך גבוהים הסיכויים שהיא אינטליגנטית ואחראית.

רישיון נהיגה בחו"ל. אם לאופר יש רישיון נהיגה בינלאומי, היא יכולה להסיע את הילדים לטיולים, או להחליף אתכם בנהיגה אם אתם יוצאים ביחד לטיולים ארוכים שכרוכים בנהיגה במשך שעות ארוכות.

חמש מילים שמתארות אופר בחו"ל: אמינה, מועילה, מקצועית, דייקנית, ותקשורתית.

אופר מקצועית שמתלווה אליכם לחו"ל, היא אישה שנעים להיות בחברתה, כלומר, היא לא מתווכחת או מתנגדת לכל רעיון או מטלה שאתם מבקשים ממנה. היא נמנעת מקונפליקטים ונוטה לחפש פתרונות שמתאימים לכל הצדדים.

היא מתנהגת כמו חלק מהמשפחה, אבל גם עצמאית מאוד ומאזנת בין החיים המשפחתיים, הטיפול בילדים והחיים החברתיים של בני המשפחה והילדים.

ניסיון עשיר בטיפול בילדים

אופר בחו"ל צריכה להיות בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים בכל הגילאים, וכדאי שיהיה לה ניסיון קודם לא רק בטיפול בילדים אלא גם כאופר שחיה עם בני משפחה שיש להם הרבה ילדים.

אם יש לה ניסיון תעסוקתי קודם מעבודה במעונות, או רמת הכשרה של יועצת במחנות קיץ לילדים או הדרכה בתנועות נוער, רוב הסיכויים הם שמצאתם את המטפלת מהחלומות ואתם יכולים להיות רגועים שהילדים שלכם בידיים הכי בטוחות שיש, במיוחד כשאתם שוהים במדינה זרה ובסביבה שאינה מוכרת.

בקיצור, מרי פופינס של המאה העשרים ואחת

אתם משלמים את הטיסה שלה כמו גם את משכורתה במהלך השהות בחו"ל, וגם היא זכאית לזמן פנוי במהלך השהות בחו"ל, כדי לצאת לקניות, לבלות ולטייל.

זוהי הזדמנות שמאפשרת לכם גם לבלות עם הילדים בחו"ל, וגם ליהנות מהחופשה בלי לרוץ כל היום אחרי הילדים. במילים אחרות, זוהי המרי פופינס של המאה העשרים ואחת.

יצירת קשר מהירה

דילוג לתוכן